Spotkanie Klubu Czytających Rodzin „Wilki Morskie”

Pierwsze spotkanie Klubu odbyło się 6 grudnia, czyli w dzień św. Mikołaja. Dlatego tematem naszego spotkania były „świąteczne” książki. Dzieci wraz z rodzicami przyniosły na spotkanie książki, które rodzice czytają im właśnie w grudniu, w okresie mikołajkowo-świątecznym. Podczas spotkania czytaliśmy fragmenty przyniesionych przez dzieci książek.

Oprócz dzieci i ich rodziców na spotkaniu gościła Pani Dyrektor oraz pani Justyna Kubiak, która przeczytała fragment książki „Opowieści świętego Mikołaja”. Na spotkaniu był również czas na rozmowę o korzyściach płynących z czytania książek. Rodzice mogli sobie polecić książki, które warto poczytać dzieciom a także obejrzeć wystawkę nowości bibliotecznych.

Ponadto na spotkaniu dzieci miały także okazję na przyozdobienie świątecznych pierniczków – była przy tym świetna zabawa.

Następne spotkanie Klubu, na które już teraz serdecznie zapraszam, odbędzie się w styczniu. O dokładnym terminie

spotkania poinformuję w terminie późniejszym.