IV Międzypokoleniowy Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę 18 listopada w naszej sali gimnastycznej odbył się już po raz czwarty Międzypokoleniowy Turniej Tenisa Stołowego, którego głównym organizatorem był Uniwersytet Trzeciego Wieku.
W turnieju brali udział członkowie UTW, uczniowie z naszej szkoły oraz ich rodzice.
Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach: Dziewczęta SP, Chłopcy SP, Kobiety, Mężczyźni.

Wśród dziewcząt:
I miejsce zajęła Iga Hromada (3b),
II m. - Kseniia Petrova (3b),
III m. - Daria Kovalenko (4b).

Wśród chłopców:
I miejsce zajął Filip Kraczewski (5a),
II m. - Leon Bajon (6b),
III m. - Hubert Litorowicz (3a).

W kategorii mężczyzn miło nam oznajmić, że wysokie II miejsce zajął p. Paweł Szyszka - tata Lissy z klasy 3a.
Wszyscy uczestnicy otrzymali "wyprawkę", żeby mieć siłę do walki oraz pamiątkowe medale, a zwycięzcy dyplomy i upominki.
Głównym sędzią zawodów był pan Tadeusz Skibiński.
W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wyników!

Więcej informacji na stronie: