XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - kl. 8A w ZST – CKZiU w Lesznie

W piątek 17 listopada uczniowie klasy 8a udali się do ZST-CKZiU w Lesznie, aby tam sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia u uczniów, nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. Gościli u dyrekcji szkoły oraz na lekcjach. Akcja była prowadzona pod hasłem: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”. Jak widać na zdjęciach wszyscy wesoło spędzili czas.
Po zakończeniu, uczniowie udali się na spotkanie z doradcą zawodowym p. Moniką Bródką. Zapoznali się ofertą edukacyjną szkoły oraz zwiedzili pracownie, w których odbywają się zajęcia zawodowe. Koordynatorami akcji oraz opiekunami uczniów byli p. Honorata Pilzak, p. Magdalena Nowacka oraz p. Grzegorz Pilzak.