"Czytanie to świetna zabawa"

W klasie 1a zakończono cykl spotkań czytelniczych pod hasłem "Czytanie to świetna zabawa"!

Pierwszą relację z przebiegu tej innowacji zamieszczono na szkolnej stronie internetowej pod koniec I półrocza. Od tego czasu klasę odwiedzili kolejni goście, a dzieci z ochotą słuchały o kolejnych przygodach dzieci z Bullerbyn.

„Ordery Uśmiechu” za piękne czytanie uczniowie wręczyli: pani wicedyrektor Wiesławie May, pani Karolinie Pucal, która zajmuje się szkolną księgowością, pani Mirce Świętek, która dba, by w szkole był porządek, pani Kasi, dbającej o to, by obiady w szkole były smaczne i pożywne oraz paniom studentkom: Natalii Muszyńskiej i Paulinie Ranickiej, które odbywały praktyki nauczycielskie w klasie 1a. Kilka rozdziałów czytała też wychowawczyni.

Na zakończenie wychowawczyni włączyła nagranie spektaklu. Podczas godzinnej projekcji dzieci z zapartym tchem oglądały przygody Lisy, Anny, Britty, Ollego, Bossego i Lassego!