Pierwszoklasiści w lesie!

We wtorek pierwszoklasiści udali się do lasu. Obie strony pokonali autobusem miejskim. Była okazja, by sprawdzić znjomość i wykorzystanie zasad bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania. Uczniowie nie zawiedli - pamiętali o zwrotach grzecznościowych, ustępowaniu miejsc siedzących osobom starszym, zachowaniu ostrożności przy przejściach dla pieszych!

W lesie zajęcia poprowadziła pani leśnik. Podczas wędrówki leśnej dzieci rozpoznawały drzewa i krzewy, bogaciły wiadomości o zwierzętach.

Na zakończenie w kąciku edukacyjnych uczniowie zjedli upieczone nad ogniskiem kiełbaski. Wszyscy z uśmiechem na ustach wrócili do szkoły!