1a i 1b na wycieczce w Kościanie!

14 czerwca klasy 1a i 1b odbyły wycieczkę do Pirackiego Parku Rozrywki „Nenufar” w Kościanie!

Dla obu klas był to prezent od rodziców z okazji Dnia Dziecka. Na miejscu czekało moc atrakcji. Animatorzy zaprosili dzieci do poszukiwania skarbu. Klasy otrzymały plan z kolejnymi punktami do zaliczenia.  Były między innymi:  labirynt, spływ tratwą, wizyta w indiańskiej wiosce, tańce na Hawajach, spotkanie z księżniczką w baśniowej krainie. Dzieci mogły podziwiać miniatury światowych budowli i do woli wyszaleć się na dmuchańcach.

Uczniowie bawili się świetnie i z pewnością zabrali ze sobą z tego miejsca moc wrażeń!