Wizyta Policjantów!

25 stycznia odwiedzili nas policjanci z I Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, którzy przeprowadzili w klasie 1b i 2a pogadankę na temat zasad bezpiecznego wypoczynku w czasie zbliżających się ferii zimowych.

Wspólnie z uczniami omówili jakie zachowania stwarzają zagrożenie, czego nie wolno robić w trakcie zimowych zabaw i gdzie nie wolno się bawić.

Wizyta policjantów zrobiła na dzieciach duże wrażenie, mogły pochwalić się swoją wiedzą, skorzystały też z okazji, aby zadać gościom nurtujące je pytania również takie, które niekoniecznie związane były z tematyką spotkania.