Spotkanie z poezją Koła Recytatorskiego

W styczniowe popołudnie Koło Recytatorskie ze swoją opiekunką - panią Justyną Kubiak zaprosiło na spotkanie z poezją.

W programie spotkania, poświęconego 100-leciu Powrotu Leszna do Macierzy, znalazły się wiersze o Lesznie napisane przed 28 laty przez uczniów pani Kubiak oraz utwory poetyckie tegorocznych czwarto- i szóstoklasistów.

Wieczór uświetnili swoim występami Józef Nowacki z VIa - na gitarze i Wiktoria Herman z IVa - na skrzypcach.

Niespodzianką było przybycie autorek wierszy z 1992 roku - pań Anny Gronowskiej i Eweliny Trubacz.

Licznie przybyli również członkowie rodzin młodych wykonawców. Po występach przy kawie i kakao długo rozmawiano o występie. Było bardzo miło.